شبکه های اجتماعی
درمان سرطان کبد
درمان سرطان کبد و توضیحات مختصری درباره آن
درمان سرطان کبد, درمان, سرطان, پیوند کبد, پیوند, کبد
8971
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8971,single-format-standard,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
تصویر عنوان

بلاگ

درمان سرطان کبد

  |   مطالب مفید   |   2 دیدگاه ها

در درمان و مراقبت از بیماران سرطانی، معمولا پزشکان متعددی با هم در راستای درمان کلی بیمار همکاری می کنند که به آن تیم چند رشته ای می گویند. صد البته این امر نیازمند همراهی دسته های دیگری از افراد مانند دستیاران پزشک، پرستاران آنکولوژی، مددکاران اجتماعی، داروسازان، مشاوران، متخصصان رژیم و دیگران نیز هست.

به طور کلی روش های درمان سرطان کبد و انتخاب از بین آن های از طریق زیر انجام می گیرد.

  • چی میزان از کبد توسط سرطان درگیر شده است
  • آیا سرطان گسترش یافته است یا خیر
  • خواسته بیمار و شرایط کلی سلامت وی
  • میزان آسیب وارده به بخش بدون سرطان کبد بعد از درمان

وقتی یک تومور در مراحل اولیه تشخیص داده می شود، هدف گذاری بر از بین بدن سلول های سرطانی صورت میگیرد. اما اگر سرطان در مراحل بعدی تشخیص داده شود، یا کبد بیمار به خوبی فعالیت نکند، پزشک و بیمار می بایست درباره متدهای درمان و هدف آن ها صحبت و تصمیم گیری کنند؛ در این شرایط عموما هدف گذاری بر روی کاهش سلول های سرطانی و بالا بردن کیفیت زندگی است.

برای یادگیری روش های متفاوت درمان سرطان وقت بگذارید و همواره با پزشک و مشاور خود درباره هدف های درمان صحبت و گفتگو کنید، این حق شماست که بدانید باید چه انتظاراتی از چه روش درمانی ای داشته باشید.

اسما گروپ با ارائه خدمات توریسم درمانی در جهت اعزام بیماران  به خارج از کشور منجمله کشور ترکیه و در شهراهای استانبول، آنکارا، آنتالیا  آماده خدمت رسانی به بیماران و خانواده آنها  می باشد. بیمارستان مموریال Memorial از بیمارستان های معتبر و صاحب نام در ترکیه است که با اسماگروپ دارای قرارداد همکاری است.  جهت برخورداری از خدمات ویژه ، با ما در تماس باشید. شماره تلفن تماس مستقیم و شبکه های اجتماعی  ۰۹۱۲۲۲۶۳۷۸۹        +۹۸۹۱۲۲۲۶۳۷۸۹

 

منبع: https://www.cancer.net/cancer-types/liver-cancer/types-treatment

نوشته: رضا نجفی مهری

بازدیدها: 22

ارسال دیدگاه