شبکه های اجتماعی
رادیوآمبولیزاسیون در درمان کارسینوم هپاتو سلولار کبدی
8856
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8856,single-format-standard,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
تصویر عنوان

بلاگ

رادیوآمبولیزاسیون در درمان کارسینوم هپاتو سلولار کبدی

  |   مطالب مفید   |   بدون دیدگاه

رادیوآمبولیزاسیون درون شریانی (TARE) با ایتریوم ۹۰ (۹۰Y) ، یک روش درون شریانی  است که توسط رادیولوژیست های مداخله گر درمانی  در بسیاری از کشور های پیشرفته انجام می شود دو محصول برای  Transarterial radioembolization (TARE)  در دسترس است: میکرو اسفرهای شیشه ای و رزینی با خصوصیات فیزیکی متفاوت. تمام بیماران تحت TARE باید با معاینه بالینی و آزمایشات آزمایشگاهی و همچنین ارزیابی آنژیوگرافی کامل ارزیابی شوند..  روش در درمان کانسر (سرطان ) هپاتو سلولار کبدی  در مقایسه با روش در مقایسه با آمبو لیزاسون شیمایی  ، ایمن تر و موثرتر است ، زیرا دارای زمان پیشرفت  طولانی تر  ، توانایی بیشتر در کوچک سازی  و آماده سازی تومورها برای پیوند کبد ، کاهش میزان بروز سندرم بعد از آمبولیزاسیون  و کاهش مدت بستری در بیمارستان است .  TARE همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای ابلیشن ، برداشتن از طریق جراحی ، آمبولیزاسیون ورید پورتال و مصرف داروی سورا فنیب باشد. کاربرد TARE با بینش جدیدی در آنکولوژی مداخله ای ، در حال گسترش است.

در دپارتمان رادیولوژی مداخله ای بیمارستان مموریال ترکیه ، با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و  رادیو دارو های مناسب و تائید شده و همچنین تیم تخصصی مجرب ، رادیوآمبولیزاسیون ( TARE) در درمان کارسینوم هپاتو سلولار  کبدی بکار گرفته میشود. نتایج درخشان این تکنولوژی جدید در درمان  و کنترل  رشد تومور های کبد ،  زمینه آماده سازی بیمار برای پیوند کبد را نیز به همراه دارد لذا این دپارتمان در ارتباط مستقیم با دپارتمان مشهور پیوند کبد مموریال ، نتایج درخشانی را در پیوند کبد بیماران فراهم کرده است.

اسما گروپ با ارائه خدمات توریسم درمانی در جهت اعزام بیماران  به خارج از کشور منجمله کشور ترکیه و در شهراهای استانبول، آنکارا، آنتالیا  آماده خدمت رسانی به بیماران و خانواده آنها  می باشد. بیمارستان مموریال Memorial از بیمارستان های معتبر و صاحب نام در ترکیه است که با اسماگروپ دارای قرارداد همکاری است.  جهت برخورداری از خدمات ویژه ، با ما در تماس باشید. شماره تلفن تماس مستقیم و شبکه های اجتماعی  ۰۹۱۲۲۲۶۳۷۸۹      ۹۸۹۱۲۲۲۶۳۷۸۹+

مترجم و تنظیم کتنده : دکتر سهیل نجفی مهری

منبع:

Kim HC. Radioembolization for the treatment of hepatocellular carcinoma. Clin Mol Hepatol. 2017 Jun;23(2):109-114. doi: 10.3350/cmh.2017.0004. Epub 2017 May 10. PMID: 28494530; PMCID: PMC5497664.

بازدیدها: 56

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه