شبکه های اجتماعی
بیمارستان مموریال آتا شهیر
8899
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8899,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
تصویر عنوان

بیمارستان مموریال آتا شهیر

دسته بندی

درباره این پروژه

بیمارستان مموریال آتاشهیر  Memorial Atasehir ، که در سال ۲۰۱۰ به بهره برداری رسید ، با در نظر گرفتن تمام جزئیات بیماران برای احساس امنیت و امنیت خاص ، با معماری مدرن ، دستگاه های با تکنولوژی پیشرفته ، اتاق های راحت بیمار و  پلی کلینیک های  تخصصی  طراحی شده است.  بیمارستان مموریال آتاشهیر که خدمات استاندارد استاندارد جهانی ، زیرساخت های مدرن و فناوری برتر پزشکی را ارائه می دهد ،  دارای ظرفیت ۱۴۴ تختخوابی را در محوطه ۲۲ هزار متر مربع خود در سمت  آسیایی (آناتولی) استانبول است..

بیمارستان Memorial Atasehir یک مرکز خدمات بهداشتی  درمانی منحصر به فرد با اتاق های MR و CT تهیه کرده است که با فناوری ambient آماده شده اند تا بیماران در معاینات رادیولوژیکی احساس راحتی کنند.

بیمارستان در همه شاخه ها ، به ویژه جراحی قلب و عروق ، پیوند اعضا ، انکولوژی پزشکی ، جراحی رباتیک داوینچی و IVF ، پیشرفته ترین خدمات تشخیص و درمانی را که فناوری با مراقبت های ویژه کرونر ، مراقبت های ویژه عمومی ، مراقبت های ویژه KVC ، به دست آورده است ، ارائه می دهد. این بیمارستان از  واحدهای مراقبت ویژه نوزادان ، آنژیو گرافی عروق کرونر ، سایر  آنژیو گرافی ها و سالن های عمل کاملاً مجهز برخوردار است.

بیمارستان Memorial Atasehir باعث می شود که مردم در هر زمینه خدمات بهداشتی ارائه شده ارزش خود را احساس کنند. در بیمارستان ، تمام خدمات تشخیصی و درمانی در یک رویکرد چند رشته ای ارائه می شود.  این بیمارستان زیبا و لوکس با طراحی و متریال زیبا  در دو بلوک ساختمانی  مجزا از هم  طراحی و ساخته شده که از طریق یک تونل گذر زیرزمینی نیز  به هم مرتبط می باشند.

بازدیدها: 24