شبکه های اجتماعی
بیمارستان مموریال باهچه لیولر
8906
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8906,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
تصویر عنوان

بیمارستان مموریال باهچه لیولر

دسته بندی

درباره این پروژه

یک بیمارستان جهانی در مرکز استانبول  …

پیشرفته ترین فناوری ، کادر علمی برجسته ، درک مراقبت از بیمار محور ، قدرت شفابخشی سبز و هنر ، طراحی مدرن معماری …

 

بیمارستان باهچه لیولر  Memorial Bahcelievler که یکی از گسترده ترین مجتمع های بهداشتی درمانی  در جهان است ، شناخت کاملاً جدیدی را برای بخش بهداشت  و سلامت به ارمغان می آورد. این بیمارستان  با رسالت خود در ارائه خدمات بهداشتی اخلاقی و با کیفیت بالا در استانداردهای جهانی و با رویکرد معاصر خدمات بهداشتی درمانی و اصل احترام به انسان و طبیعت پدید آمده است .  بنابراین بیمارستان مموریال باهچه لیولر به عنوان یکی از بهترین نمونه های معماری مدرن طراحی شد .

یازدهمین پروژه بیمارستان گروه بهداشتی درمانی مموریال  Memorial Health Group  ، بیمارستان باهچه لیولر  در مجموع ۷۲ هزار متر مربع مساحت دارد. همچنین یک منطقه سبز به مساحت ۸ هزار متر مربع وجود دارد. بیمارستان مجهز به پیشرفته ترین واحدهای تشخیصی و درمانی بوده و  ظرفیت ۳۲۰ تخت را دارد ، در مجموع ۱۵ اتاق عمل ، یکی از آنها اتاق عمل هیبریدی ، ۴۹ تخت واحد مراقبت ویژه ، ۱۳۵ کلینیک سرپایی و ۳۱ اتاق  معاینه پزشکی است. .

بیمارستان مموریال  Bahcelievler بر اساس دانش مراقبت از بیمارستان ساخته شده است. مجهز بودن به فناوری پیشرفته ، پرسنلی برتر که در سیستم عامل های ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده اند ، پرسنل پرستار باتجربه و حرفه ای که از طریق تجربه ، مراقبت آگاهانه و روحیه های برتر ، به سلامت جسمی و روانی بیماران کمک می کنند ، بنای یادبود باچلیفلر خدمات خود را  در یک محیط گرم برای بیماران و همراهان ارائه می دهد.

یک احساس کاملاً جدید از سلامتی

در طراحی بیمارستان Memorial Bahçelievler ، تمام جزئیات برای راحتی بیماران ، بستگان آنها و همچنین کارمندان در نظر گرفته شد زیرا طراحی از  این واقعیت شروع می شود که بهبود با اولین قدم در بیمارستان شروع می شود ؛ از منطقه لابی گرفته تا کلینیک های سرپایی ، از مناطق انتظار بیمار گرفته تا پزشکان و اتاق های بیمار ، همه چیز به گونه ای طراحی شده بود که پاسخگوی تمام نیازهای بیماران باشد. به بیماران و همچنین بستگان آنها این فرصت داده شده است که به راحتی در اتاق نشیمن خود به خصوص در اتاقهای استراحت واقع در همکف ، وقت خود را بگذرانند. از انتخاب رنگ گرفته تا فرم های مختلف و وسایل جانبی که بدون نور انتخاب شده اند ، برنامه ریزی شده است که بخشی از روند بهبودی باشد. برنامه های تشخیصی و درمانی تخصصی با واحدهای تصویربرداری با ویژگی های برتر فناوری ، آزمایشگاه های پیچیده ، اتاق های عمل با فناوری برتر و ایستگاه های مراقبت ویژه ، اتاق های عمل ترکیبی ، برنامه های رباتیک و مراکز تخصصی ارائه می شود.

کلینیک ها و خدمات تخصصی

بیمارستان Memorial Bahcelievler خدمات شعب خود را در زمینه های درمانی خاص و جراحی به رشته های تخصصی خود تقسیم می کند..

ساختار بین المللی شناسایی تکنولوژیک

زیرساخت های فناوری بیمارستان Memorial Bahçelievler ؛ مجهز به یکی از پیشرفته ترین سیستمهای درمانی سرطان ، پرتودرمانی نسل جدید Elekta Versa HD SIGNATURE ، جراحی رباتیک ، سیستمهای تصویربرداری رادیولوژی (MR ، CT ، PET-CT ، دوربین گاما ، اشعه ایکس ، ماموگرافی ، فلوروسکوپی ، سونوگرافی ، اکوکاردیوگرافی و آنژیوگرافی)  است.

فناوری  تری تسلا MR ، یکی از سیستم های تصویربرداری رادیولوژیک برجسته  ، با کیفیت و نتایج قابل اعتماد خود ،در این مرکز بهره برداری می شود.  با استفاده از CT پیشرفته با انرژی پیشرفته ، می توان تمام قسمت های بدن را در چند ثانیه اسکن کرد. با فناوری Pet-CT که نقش مهمی در تشخیص ، مرحله بندی و درمان صحیح سرطان دارد ، امکان اسکن با کمترین دوز ماده رادیواکتیو به بیمار ارائه می شود. جراحی رباتیک داوینچی ، که به ویژه در اورولوژی ، پیوند کلیه ، زنان ، جراحی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد ، با گرفتن یک تصویر سه بعدی یک فرایند عمل راحت را برای بیمار و جراح فراهم می کند. واحدهای مراقبت ویژه ویژه روشن که با ساختاری عملکرد طراحی شده اند،  توانایی تحرک برای بیماران غیر هوشیار  و بیهوش را فراهم می کنند بنابراین  اولین واحدهای عملی در  ترکیه هستند که از فن آوری ” لیفت بیمار “به صورت ثابت در هر اتاق استفاده می کنند. در مناطقی که اتاق عمل با طراحی عملکردی و فناوری پیشرفته طراحی شده است ، مناطق بزرگ استراحت و زندگی  با در نظر گرفتن شرایط بهداشتی برای پزشکان و کارمندان مشاهده می شود.

WORLD’S FIRST LEED PLATINUM CERTIFIED FULL-FLEDGED HOSPITAL

بیمارستان Memorial Bahcelievler معتبرترین  گواهی ساختمان سبز به نام  “LEED” Platinum را دریافت کرده است که فقط به موسسات برجسته در زمینه طراحی دوستانه انرژی و محیط اعطا می شود. در میان برنامه های گواهینامه USGBC (شورای ساختمان سبز ایالات متحده) گواهینامه بالاترین درجه برای اولین بار در جهان و ترکیه به یک بیمارستان تمام عیار اعطا شد و آن بیمارستان باهچه لیولر بوده است.

مفهوم بیمارستان سبز

فضاهای داخلی و خارجی بیمارستان Memorial Bahçelievler که با رویکردی آگاهانه از محیط زیست ساخته شده است ، با در نظر گرفتن تأثیرات مثبت فضای سبز بر سلامت و روانشناسی انسان طراحی شده است. گیاهان زنده که تمام فصول ، چرخه های زندگی و بیوریتم ها را در بیمارستان منعکس می کنند ، باعث می شوند بیماران و بستگان آنها و همچنین کارمندان احساس کنند که در طبیعت حضور دارند. آرایش چشم انداز ، که در آن گیاهان طبیعی غیر آلرژیک ترجیح داده شده است ، همچنین زیبایی زیبایی را به معماری شهر می بخشد. بیمارستان Bahçelievler Memorial با در نظر گرفتن حساسیت زیست محیطی ، در طیفی از بهره وری انرژی تا مدیریت پسماند و از برنامه ریزی منطقه پایدار تا معیارهای کیفیت داخلی ساخته شده است.

قدرت شفابخش هنر

بیمارستان Memorial Bahçelievler با “طراحی های بی انتها” که در آن از نور روز برای تأثیرات مثبت سبز و قدرت شفابخشی هنری که در معماری روی بیماران و روانشناسی بستگانشان منعکس می شود ، حداکثر استفاده را می کشد. “هنر” یکی از موضوعات اصلی بیمارستان Memorial Bahçelievler است که توسط مشاوران مشهور در زمینه آکوستیک ، منظره ، نور و طراحی تحت هدایت تیم پروژه با تجربه Memorial ایجاد شده است.

یک مرکز جذب بیماران خارجی نیز هست

Memorial Bahçelievler ، یازدهمین بیمارستان گروه Memorial Health ، که از ۱۶۷ کشور جهان بیمار می پذیرد ، به لطف بخشهای تخصصی خود که متشکل از یک مرکز مرجع در عرصه بین المللی است ، برای بیماران خارجی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

بخش های قلب و عروق ، جراحی قلب و عروق و انکولوژی بیمارستان Bahçelievler تحت توافق SGK فعالیت می کنند.

بازدیدها: 18