شبکه های اجتماعی
بیمارستان مموریال شیشلی
8888
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8888,elision-core-1.0.9,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
تصویر عنوان

بیمارستان مموریال شیشلی

دسته بندی

مراکز درمانی

درباره این پروژه

گروه بهداشتی درمانی مموریال ( Memorial Health Group ) که در سال ۱۹۹۵ تأسیس شد ، پروژه اولین بیمارستان خود را در سال ۱۹۹۶ آغاز کرد که نه تنها در ترکیه بلکه در جهان نیز به یک مرکز مرجع تبدیل شود. . بیمارستان مموریال شیشلی  Memorial Sisli با حمایت ECRI ، معروف ترین شرکت مشاوره ایالات متحده در بخش بیمارستان ، در سمت اروپایی استانبول شروع به ظهور می کند. این افزایش در واقع فقط یک بیمارستان نبود ، بلکه آینده ترکیه در زمینه بهداشت و سلامت  نیز بود.

ساخت بیمارستان مموریال شیشلی که نام آن با اعتماد و رهبری به یادگار خواهد ماند ، تقریباً در مدت ۳ سال به پایان رسید. بیمارستان مموریال شیشلی ، مجهز به پیشرفته ترین فناوری آن دوره ، که باید در یک مقیاس سلاامت و  بهداشتی بین المللی باشد ، اولین بیمار خود را در فوریه ۲۰۰۰ پذیرفت.

بیمارستان مموریال شیشلی با دریافت گواهینامه اعتباربخشی JCI (کمیسیون مشترک بین المللی) درست پس از دو سال از تأسیس ، اولین بیمارستان  در ترکیه و بیست و یکمین در جهان است که حق دریافت این گواهی را پیدا کرد . این نشان و گواهی  بین الملیی معتبر که شناخته شده است ، در واقع علامت تجاری ثبت شده خدمات بهداشتی با کیفیت کلاس جهان است. .

بیمارستان مموریال شیشلی  ، که در یک منطقه بسته ۵۳۰۰۰ متر مربع فعالیت می کند ، ظرفیت ۲۵۲ تخت را  دارد.  بیمارستان Memorial Sisli  با  ۱۳ اتاق عمل ، ۴ واحد مراقبت ویژهKVC ، (مراقبت ویژه عمومی ، کرونری و  نوزادان)) و ۳ آزمایشگاه خدمات ارائه می دهد و همچنین دارای مرکز پیوند اعضا ، مرکز IVF ، مرکز ژنتیک ، مرکز سکته مغزی ، مرکز بهداشت و پستان ، انکولوژی است. مرکز ، جراحی رباتیک داوینچی است.

این بیمارستان در قلب استانبول و در منطقه اروپایی استانبول واقع شده است . با توجه به ضرورت همواره هر سه بلوک این بیمارستان معظم در جند سال گذشته مورد بازسازی درونی و بیرونی و با خرید تجهیزات جدید از  تکنولوژی های  نوین درمانی و مراقبتی برخوردار شده است.

 

بازدیدها: 79